Aktualności

Kurs "Excel dla księgowych"

wszystkich zainteresowanych informujemy, że kurs rozpocznie się dn. 18 lutego 2018 r. o godz. 8.00

więcej »

Pani Joannie Nowowiejskiej-Fedeckiej, Prezes Zarządu Oddziału Okręgowego w Częstochowie SKwP oraz Rodzinie, składamy wyrazy szczerego współczucia z powody śmierci Taty

Zarząd i pracownicy Biura Zarządu Oddziału Okręgowego w Częstochowie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce

Kurs dla kandydatów na głównego księgowego

informujemy, że został zamknięty nabór do grupy, która rozpocznie zajęcia 27 stycznia 2018 r. Zainteresowani mogą zapisywać się na listę rezerwową.

więcej »

Wszystkim naszym Członkom, Klientom i Sympatykom składamy życzenia

radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, wszelkiej pomyślności, osiągnięcia sukcesów, cierpliwości i wytrwałości w realizacji planów w nadchodzącym 2018 roku. Zarząd i pracownicy Biura Zarządu

Zmiany w podatkach dochodowych w 2018 roku

na szkolenie zapraszamy dn. 5 stycznia 2018 r.

więcej »

Szanowni Państwo.

Zarząd Oddziału Okręgowego w Częstochowie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie statutowe nt. JPK_VAT dla mikroprzedsiębiorców

więcej »

Drodzy Członkowie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce

prosimy Was o zabranie głosu w sprawie istotnej dla naszego środowiska - mianowicie wejścia w życie obowiązku raportowania przez wszystkich czynnych podatników VAT w formie tzw. jednolitego pliku kontrolnego (JPK).

więcej »

Kurs "Akademia podatku od towarów i usług (VAT) poziom podstawowy

z przyjemnością informujemy, ze kurs rozpocznie się 13 grudnia 2017 r. godz. 16.00. Kurs będzie pracował tylko w środy.

więcej »

Odczyt statutowy dn. 30 listopada 2017 r. godz. 15.00

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na odczyt nt. "Zasady raportowania niefinansowego w polskim prawie bilansowym" który poprowadzi - dr hab. Jolanta Chluska prof. PCz, wiceprezes Zarządu Oddziału Okręgowego SKwP.

więcej »

Spotkanie Klubu Biur Rachunkowych

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się w siedzibie Oddziału dn. 29. listopada o godzinie 17.00. Odbędzie się ono pod hasłem „Jak zawrzeć dobrą umowę: Biuro Rachunkowe – Klient”. Zagadnienia te omówi radca prawny - pani mgr Anna Świercz. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane, również te, które nie należą do Klubu. Będziemy wdzięczni za potwierdzenie udziału do dnia 27 listopada br.

Kurs "Zasady prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów"

wszystkich zainteresowanych informujemy, ze kurs rozpocznie się 20-11-2017r. godz. 16.00

więcej »

Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pana Piotra Pełki wieloletniego członka Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, wiceprezesa Zarządu Oddziału Okręgowego w Częstochowie w latach 1999 - 2002, wybitnego fachowca i dobrego Człowieka.

Wszystkim Bliskim składamy wyrazy głębokiego współczucia. Zarząd i Członkowie Oddziału Okręgowego w Częstochowie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce”

Komunikat

Informujemy, że w związku z wyjazdem statutowym Biuro Zarządu Oddziału w dniach 14-15 września 2017 r. będzie nieczynne.

Excel dla księgowych

zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą kursu

więcej »

Komunikat

Uprzejmie informujemy, że dnia 14 sierpnia 2017 r. Biuro Zarządu Oddziału będzie nieczynne. Zapraszamy dn. 16 września od godz. 10.00

Nowość w naszej ofercie szkoleniowej

Akademia podatku od towarów i usług (VAT) poziom zaawansowany

więcej »

Kurs "Certyfikowany ekspert usług księgowych"

Zapraszamy Państwa na wyjazdowy kurs organizowany przez Instytut Certyfikacji Zawodowej Księgowych SKwP, w dniach 04.10 – 08.10.2017 r. w hotelu Green Park Conference Centre w Serocku

więcej »

Komunikat

Uprzejmie informujemy, że dnia 9 czerwca 2017 r. ze względu na obchody rocznicowe, które odbędą się w Klubie Politechnik Biuro Zarządu Oddziału będzie czynne do godz. 10.30.

Zaproszenie

Serdecznie zapraszamy Członków, Klientów oraz Sympatyków SKwP na obchody 110. rocznicy działalności organizacji księgowych na ziemiach polskich , które odbędą się w Dniu Księgowego.

więcej »

Ważne dla przyszłych i aktualnych przedsiębiorstw

Nowe narzędzie powstającego serwisu administracji rządowej to www.biznes.gov.pl. Portal jest skierowany do osób zamierzających i już prowadzących działalność gospodarczą. Jego zadanie to pomoc w realizowaniu spraw związanych z zakładaniem i prowadzeniem drogą elektroniczną działalności gospodarczej w sposób łatwy i intuicyjny. Służy także uproszczeniu formalności niezbędnych do założenia i prowadzenia firmy.

więcej »

Polecamy

    • Kaledarium